||
||
W najbliższy poniedziałek (23 stycznia) odbędzie się głosowanie do Mławskiej Rady Seniorów. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z informacją o kandydatach prężnie działających w Miejskim Domu Kultury. Wśród nich są osoby, które bardzo chętnie angażują się w różne projekty społeczne i artystyczne oraz opiekunowie Klubu Seniora „Milonga” – Pani Barbara Bartkowska i Pan Jerzy Grzebski. Wszystkich chcących wspomóc swoich kandydatów zapraszamy 23 stycznia o godz. 17.00 do sali Kina KOSMOS.
 

Barbara Bartkowska – od ponad pięciu lat opiekuje się sekcjami seniorów w Miejskim Domu Kultury. Obecnie współpracuje z Klubem Seniora „Milonga”. Uczestniczy w organizacji spotkań, wyjazdów i akcji społecznych. Przy jej udziale zrealizowano dwa projekty z konkursu „Seniorzy w akcji”, organizowanego przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”. Osoba niezwykle zaangażowana i oddana seniorom, ciesząca się ich dużym uznaniem, zawsze uśmiechnięta, dobry duch ruchu seniorów w MDK.

Bogusław Bartkowski – z zamiłowania społecznik. Mieszkaniec Mławy-Wólki, zaangażowany w wiele akcji na rzecz jej mieszkańców. Człowiek pełen pasji. Taniec, śpiew i gra na harmonijce ustnej to główne z nich, które rozwija w MDK. Członek Zespołu Artystycznego Seniorów „Cantare”. Ciekawy świata i ludzi. Inicjator wielu przedsięwzięć, które z powodzeniem realizujemy w MDK.

Edwarda Chocholska – w jej duszy gra muzyka. Śpiew to jej pasja, którą może rozwijać w Zespole Artystycznym Seniorów „Cantare”, działającym przy MDK. W każdy czwartek uczestniczy w spotkaniach Klubu Seniora „Milonga”. Zawsze uśmiechnięta, szczera, elegancka, kobieta z klasą.

Kazimierz Zaniewski – zawsze dba o dobry humor w Klubie Seniora „Milonga”. Od wielu lat uczestnik spotkań klubu, więc zna doskonale problemy seniorów. Szczególnie bliscy są mu mieszkańcy Mławy-Wólki, gdzie od wielu lat zamieszkuje z rodziną.

Jerzy Grzebski – człowiek o wysokiej kulturze osobistej. Z wykształcenia i zamiłowania fotograf. Poprzez swą działalność artystyczną od wielu lat związany z MDK. Obecnie współpracuje z Klubem Seniora „Milonga”. Aktywny sportowo, jego pasją są biegi długodystansowe. Zapewne zadba o dobrą kondycję seniorów w naszym mieście.

Edmund Zmysłowski – człowiek pełen niespożytej energii i humoru, dusza towarzystwa. W sprawy ważne dla seniorów jest w stanie zaangażować się społecznie. Uwielbia grę na harmonijce ustnej, i tę artystyczną pasję realizuje w MDK. Członek Zespołu Artystycznego Seniorów „Cantare” i Klubu Seniora „Milonga”.