||
||
Po miesięcznej przerwie Miejski Dom Kultury zaprasza wszystkich mławskich melomanów na koncert „Jazzowe Fascynacje”. W repertuarze pojawią się zarówno polskie, jak i zagraniczne kompozycje głównych przedstawicieli muzyki, która zrodziła się za oceanem. Na wieczór w rytmach czarnych brzmień zapraszamy już 14 grudnia do sali Kina KOSMOS.

W programie pojawią się niepowtarzalne w swym brzmieniu aranżacje oraz oryginalne improwizacje największych hitów wpisujących się w ten gatunek muzyczny. Niewykluczone, że atmosfera koncertu dostarczy muzykom okazji do zorganizowania małego jam session. Liczymy, że ta różnorodność wynikająca z połącznia zachodnioafrykańskich rytmów i europejsko-amerykańskich melodii zachwyci słuchaczy gustujących w swingu, bluesie czy negro spirituals.
W koncercie wystąpią wokalistka Aleksandra Nowak oraz trzech instrumentalistów. Band składający się z kontrabasisty, perkusisty, pianisty i obdarzonej niezwykłym głosem śpiewaczki z pewnością przeniesie publiczność w dzielnice Nowego Orleanu, porwie do tańca oraz pokaże swobodę twórczą, radość i żywiołowość wypływającą z tej muzyki.
Serdecznie zapraszamy.

Jazzowe Fascynacje
godz. 18.00
Sala Kina KOSMOS
Wstęp 3 zł