||
||
Z pewnością tytuł może budzić jednoznaczne skojarzenia, ale w tym tygodniu nie zaprezentujemy filmów wykorzystujących technologię 3D. Atrakcyjna oferta repertuarowa to nasz główny cel. Zapraszamy wszytkich wielbicieli polskich komedii, batalistycznych scen i opowieści, ktore sięgają do początków naszej ery. 7 RZECZY, KTÓRYCH NIE WIECIE O FACETACH, HISTORIA ROJA i CIERŃ BOGA – Spędź ten tydzień z Kinem KOSMOS!

We wtorek zapraszamy na dwa seanse filmu 7 RZECZY, KTÓRYCH NIE WIECIE O FACETACH. Projekcje z okazji Dnia Kobiet odbędą się o godz. 17.00 i 19.00. Każda z pań powinna obejrzeć tę komedię i odwiedzić nasze kino, tym chętniej, iż właśnie w tym terminie cena biletu dla wszystkich kobiet wynosi tylko 12 zł! I choć przedstawicielki płci pięknej mogą czuć się uprzywilejowane, to nie wyobrażamy sobie tych seansów bez naszej męskiej części widowni. Film opowiada o mężczyznach, ich słabościach i potrzebie bliskości oraz determinacji, która ich nie opuszcza w drodze do osiągnięcia szczęścia. Każdy z bohaterów, bez względu na wykonywany zawód, status społeczny oraz kondycję emocjonalną i fizyczną próbuje zrozumieć współczesne kobiety i zmierzyć się z rzeczywistością, stawiającą przed nim coraz więcej wyzwań. Ten film to doskonała propozycja na wspólny romantyczny wieczór, babskie wyjście i chandrę, której szybko można się pozbyć po obejrzeniu tej superprodukcji . Film gramy do końca tygodnia i nie wyobrażamy sobie, że mogłoby na nim zabraknąć naszych stałych bywalców.
Po dużej dawce rozrywki proponujemy lekko odetchnąć i powrócić już na produkcję, w której realizacji brali udział mławscy rekonstruktorzy. HISTORIA ROJA to fabularyzowany film o żołnierzach antykomunistycznego podziemia, ludziach, którzy nie godzili się na „nową Polskę” i komunistyczny ustrój. Opowieść o bohaterach walki z bezprawiem i propagandą radziecką, która jeszcze do dziś pozostawia po sobie zdewaluowany obraz wydarzeń to przede wszystkim zapis wspomnień o uczestnikach największych akcji zbrojnych, którzy mierzyli się nie tylko z wrogiem, ale stawali również przed trudnymi życiowymi decyzjami. Polecamy wszystkim, którym prawda nie jest obojętna; entuzjastom historii oraz widzom, którzy kochają kino wojenne, a w szczególności tym, którzy dopiero zaczynają swoją podróż po dziejach naszej ojczyzny.
Do tej pory oferowaliśmy naszym widzom przezabawne polskie komedie, widowiskowe produkcje z udziałem największych gwiazd oraz te mrożące krew w żyłach, ale nie zapominamy również o tych, którzy oprócz efektów specjalnych i mocnych wrażeń, traktują pobyt w kinie jako chwilę do zadumy i refleksji. Tylko 11 marca w naszym kinie wyświetlimy film CIERŃ BOGA. Jest to pierwszy film relacjonujący trzy ostatnie lata życia Chrystusa opowiedziane z perspektywy jego uczniów. Reżyser wykorzystuje najnowsze odkrycia archeologiczne, z pietyzmem odtwarza realia tamtych czasów i stara się zgłębić historię zmartwychwstania. Pokazuje Chrystusa oczami apostołów, jako nauczyciela, któremu dwa tysiące lat temu został wymierzony najsurowszy wymiar kary – śmierć przez ukrzyżowanie. Pasyjne kino w doskonałej realizacji zaprezentujemy jeszcze 21-24 marca. Zapraszamy.