||
||
Drugi tydzień ferii to prawdziwa kinowa uczta dla naszych najmłodszych widzów. Gwarantujemy filmy w promocyjnych cenach i mile spędzony czas z bohaterami, którzy nie tylko rozśmieszą, ale również nauczą tolerancji i jedności poza podziałami.

Zawsze jest odpowiednia pora, aby sprawić dziecku radość wspólnie obejrzanym seansem. W tym tygodniu zapraszamy tych najmłodszych, i ich rodziców na animacje, które z pewnością rozniecą w nich pasję do oglądania familijnych produkcji. Nawet najbardziej krytyczny obserwator rzeczywistości doceni przesłanie naszych feryjnych propozycji, gdyż nie ma nic ważniejszego od miłości, przyjaźni i relacji z drugi człowiekiem, która oparta jest na szczerości i wzajemnym zrozumieniu.
Tylko w poniedziałek zagramy dwukrotnie film – RODZINKA NIE Z TEJ ZIEMI. Historia, którą znamy z niejednej produkcji dla dorosłych, bazującej na zestawieniu dwóch charakterologicznie różnych postaci, posłużyła twórcom tej animacji do zbudowania opowieści o potrzebie akceptacji i antagonizmach, które tworzą nasz świat. Międzyplanetarny gwiazdor – Scorch i chuderlawy Gary o ponadprzeciętnej inteligencji to bohaterowie zgoła odmienni, ale zamieszkujący tę samą planetę – Baab. Scorch szuka rozgłosu i sławy, a Gary wychowuje syna – Kipa, który podziwia telewizyjnego idola. Sposób postrzegania ojca przez malca zmienia się, kiedy ten postanawia pomóc Scorchowi porwanemu przez złych Ziemian. Reżyser nie wystawia pochlebnej opinii mieszkańcom naszej planety, ale pokazuje przede wszystkim, że prawdziwa odwaga i hart ducha drzemie również w ludziach wątłej postury, którzy nie szukają poklasku i uznania. Opowieść niezwykle pouczająca, szczególnie dla szukających odpowiedzi na pytanie – Kim zostanę, kiedy dorosnę? Może warto zastanowić się już teraz.
We wtorek i czwartek po raz kolejny zagramy krótkie filmy dla tych, którzy nie poznali jeszcze smaku szkolnej przygody. BAJKI OKIEM MALUCHA to cykl kilku krótkich edukacyjnych filmików, wnoszących wiele wartości poznawczych. W łatwy i przyjemny sposób można wprowadzić dziecko do świata nauki bez zbędnego dydaktyzmu i konieczności ugrzecznionej postawy. Ucz się bawiąc, przedszkolaku! Na seanse zapraszamy o godzinie 12.00 i 14.00.
Po wstępie do naszej bajkowej podróży przyszedł czas na prawdziwy powrót do przeszłości z parą indyków, które chcą zmienić bieg historii swojego gatunku. W środę wyświetlimy przezabawny film – SKUBANI. Zwierzęcy bohaterowie zawalczą, aby indyki na zawsze zniknęły z ludzkiego jadłospisu i stały się najlepszym przyjacielem człowieka. Zbuntowane ptaki wojujące o zmianę losu swoich braci nie są ideałami, jednakże popełniane przez nich gafy i niekiedy brak elokwencji ujmą każdego, kto będzie potrafił docenić ich zaangażowanie w walce o dobro innych. Zapraszamy na projekcje o godzinie 12.00 i 14.00
Na weekend przygotowaliśmy również czwartą odsłonę przygód ALVINA. W najnowszej produkcji pt. ALVIN I WIEWIÓRKI: WIELKA WYPRAWA bohaterowie wyruszą w podróż pełną zaskakujących zwrotów akcji. Nieuchronnie zbliżająca się katastrofa zdeterminuje małych gwiazdorów do działania. Zawalczą o to, aby Dave nie oświadczył się wybrance swojego serca, ale również zbudują nową relację z synem, tejże kobiety, który nie pała do nich sympatią. Śpiewające gryzonie ujmą przede wszystkim dzieci, które uwielbiają ich wokalne występy i entuzjazm oraz dorosłych lubiących odrobinę szaleństwa w familijnych produkcjach. Film będzie wyświetlany wyłącznie w formacie 2D od piątku do niedzieli. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!