||

||Polscy producenci filmowi nie próżnowali w 2015 roku, a efektem ich pracy jest kilka tytułów, na które kinomani oczekiwali z niecierpliwością: Słaba płeć?, Córki dancingu, Moje córki krowy, Excentrycy – czyli po słonecznej stronie ulicy, Planeta singli, Pitbull, Wszystko gra. Który z tych filmów podbije serca mławian i widzów odwiedzających nasze kino? Czy będzie to kolejna polska komedia romantyczna Słaba Płeć? Czy będzie to wyróżniony nagrodą publiczności na Festiwalu w Gdyni film Moje córki krowy, a może film Planeta Singli , który na przedpremierowym pokazie na 40. Forum Wokół Kina zebrał owacje na stojąco. Być może Maciej Sztur grający nie tylko w Planecie Singli, ale też w Excentrykach – skupi na sobie uwagę miłośników X muzy?
Być może tłumnie ruszymy na musical Wszystko gra, ze zdjęciami Pawła Edelmana, choreografią Agustina Egurroli, z doborowa obsada m.in. Stanisława Celińska, Kinga Preis i największymi polskimi przebojami, (m.in. z repertuaru T.Love, Manaamu oraz piosenki z tekstami Agnieszki Osieckiej i Jonasza Kofty) albo wybierzemy Córki Dancingu równie muzyczny film z tą samą Kingą Preis.
Oczywiście najlepiej obejrzeć wszystkie wspomniane filmy, ale niezależnie od Państwa wyboru w styczniu i w lutym zapraszamy do Kina Kosmos, bo mimo, iż za oknem śnieg – repertuar zapowiada się bardzo gorąco!
Zapraszamy do śledzenia naszej strony – opisy wszystkich projektowanych filmów zamieszczamy na bieżąco!

A już w styczniu w Kinie KOSMOS: Córki Dancingu, Moje córki krowy i Słaba płeć