||

||ANNA WYSZKONI TO JEDNA Z NAJBARDZIEJ LUBIANYCH I CHARYZMATYCZNYCH OSOBOWOŚCI POLSKIEJ SCENY MUZYCZNEJ. MA NA SWOIM KONCIE WIELE PRZEBOJÓW, NAGRÓD I WYRÓŻNIEŃ, M.IN. ZŁOTE, PLATYNOWE I PODWÓJNIE PLATYNOWE PŁYTY. W 2014 ROKU ZAJĘŁA DRUGIE MIEJSCE W JESIENNEJ EDYCJI PROGRAMU „TANIEC Z GWIAZDAMI”. SOLOWY DOROBEK PŁYTOWY ANNY WYSZKONI TO POCHODZĄCY Z 2009 ROKU, ALBUM ”PAN I PANI” ORAZ “ŻYCIE JEST W PORZĄDKU” Z 2012 ROKU. OBYDWA OSIĄGNĘŁY OGROMNY SUKCES ZDOBYWAJĄĆ STATUS PODWÓJNIE PLATYNOWYCH PŁYT. POCHODZĄ Z NICH M.IN. PRZEBOJE: „CZY TEN PAN I PANI”, „Z CISZĄ POŚRÓD CZTERECH ŚCIAN”, „ZAPYTAJ MNIE O TO, KOCHANY”, „BIEGNIJ PRZED SIEBIE”, „W CAŁOŚĆ UŁOŻYSZ MNIE” CZY NAGRODZONY SUPERJEDYNKĄ ZA PRZEBÓJ ROKU „WIEM, ŻE JESTEŚ TAM”.
ANNA WYSZKONI MA RÓWNIEŻ NA SWOIM KONCIE DUETY: Z PIOTREM CUGOWSKIM – UTWÓR TYTUŁOWY DO FILMU “SYBERIADA POLSKA” ORAZ Z MARKIEM JACKOWSKIM – “ODNAJDZIEMY SIĘ”, KTÓRY PROMOWAŁ OSTATNI SOLOWY ALBUM NIEŻYJĄCEGO JUŻ LIDERA MAANAMU. ARTYSTKA OTRZYMAŁA ZA NIEGO ZŁOTĄ PŁYTĘ. AKTUALNIE NA RADIOWYCH PLAYLISTACH ZNAJDUJE SIĘ DUET Z MICHAŁEM BAJOREM „JA KOCHAM, TY KOCHASZ” PROMUJĄCY NAJNOWSZY ALBUM TEGO ARTYSTY.
KONCERTY ANNY WYSZKONI SĄ BARDZO WIDOWISKOWE, PRZEBOJOWE, A ZARAZEM BARDZO ELEGANCKIE. ARTYSTCE TOWARZYSZY ZESPÓŁ ZNANYCH I DOŚWIADCZONYCH MUZYKÓW.
W 2016 ROKU ANNA WYSZKONI BĘDZIE OBCHODZIŁA JUBILEUSZ 20-LECIA DZIAŁALNOŚCI ARTYSTYCZNEJ.

WWW.ANIAWYSZKONI.PL
WWW.FACEBOOK.COM/ANIAWYSZKONI

ZAPRASZAMY 2 GRUDNIA DO MIEJSKIEGO DOMU KULTURY.
BILETY DO NABYCIA W KASIE KINA.