Zapraszamy na spektakl „Chase w magicznym programie komicznym” w wykonaniu Teatru Forma.

Media

piątek, 15 stycznia 2021 10:00

Ferie zimowe z MDK - zumba

Cześć! Dziś ostatni dzień naszych spotkań online. Mamy nadzieje, że przygotowane przez nas filmy były miłą odskocznią od codzienności. Staraliśmy się Was zainspirować i podpowiedzieć kilka pomysłów na organizację wolnego czasu. Dla nas były to niezwykle ciekawe dwa tygodnie. Na zakończenie ferii przygotowaliśmy dla Was energetyczny trening.

Media

czwartek, 14 stycznia 2021 10:00

Ferie zimowe - warsztaty muzyczne

Cześć! Nasze artystyczne spotkania online już niebawem się zakończą. Dziś zapraszamy na ostatnie w czasie ferii warsztaty muzyczne, a jutro pożegnamy się z Wami tanecznie i teatralnie. W piątek o godz. 10.00 przećwiczymy choreografię, a dwie godziny później Chase z Psiego Patrolu wykona dla Was magiczne sztuczki. Nie zapomnijcie włączyć komputera i obejrzeć razem z nami spektaklu, który rozpocznie się o godz. 12.00. Nadal czekamy na Wasze maski karnawałowe. Konkursowe prace możecie składać do 22 stycznia.

Media

Prezentujemy nowość, na którą czekali wszyscy miłośnicy jazzu. Ubiegłoroczna edycja Victor Young Jazz Festival Mława’20 odbyła się niespełna trzy miesiące temu, a my już dziś możemy cieszyć się trzypłytowym wydawnictwem z zarejestrowanymi koncertami.
Strona 1 z 254

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem