• W KINIE OD:30.09 GATUNEK:THRILLER 2D
  • 1
czwartek, 21 września 2017 10:00

NOWY SEZON SPOTKAŃ Z FILHARMONIĄ NARODOWĄ

Już w najbliższą środę, w Miejskim Domu Kultury rozpoczyna się nowy cykl spotkań z muzyką. Program Filharmonii Narodowej na rok 2017/2018 zawiera propozycje koncertów zarówno dla starszych, jak i młodszych słuchaczy. Raz w miesiącu każdy meloman będzie mógł wysłuchać zarówno utworów mistrzów muzyki klasycznej, ale również pieśni mniejszości etnicznych, arii operowych, spektakli poetycko-muzycznych opartych na tekstach Szekspira i Calderona oraz piosenek kabaretowych.

Sandomierz, Cisna, Polańczyk, to tylko niektóre z miejscowości, jakie zwiedzili mławscy seniorzy podczas wycieczki zorganizowanej przez Miejski Dom Kultury w dniach 11-16 września 2017 r. Od poniedziałku aż do soboty, pasjonaci podróży wędrowali z przewodnikiem po górskich szlakach oraz zachwycali się urokliwymi zakątkami Bieszczadów, poznając przebogaty w faunę i florę teren południowo-wschodniej Polski. 

Na zaproszenie Agnieszki Borowskiej, radnej Dzielnicy Białołęka oraz Zarządu Stowarzyszenia Moja Białołęka już 23 września ponad 80 mławskich seniorów jedzie do Warszawy. Seniorzy wezmą udział w Festiwalu Sportów Wodnych, a wieczorem spróbujemy roztańczyć wszystkich wraz z zespołem Duo. Mławscy seniorzy znani są z tego, jak wspaniale potrafią się bawić, a zdjęcia z sobotnich imprez w Parku Miejskim pojawiły się także w ogólnopolskim magazynie samorządowym WSPÓLNOTA. Pozostaje nam trzymać kciuki za pogodę, bo program festiwalu jest bardzo atrakcyjny – konkursy, zawody i możliwość poznania nowych ludzi.

środa, 13 września 2017 12:58

Konkurs literacki ZA CO KOCHAM MŁAWĘ

Spędziłeś urlop w Mławie, brałeś udział w ważnych wydarzeniach artystycznych, pamiętasz jak wyglądało miasto w drugiej połowie XX wieku, a może po wielu latach odwiedziłeś swoje rodzinne miasto i jesteś zachwycony tym, jak się zmieniło. Napisz krótkie opowiadanie, przelej swoje emocje i wspomnienia na papier! Stwórz z nami publikację promującą miasto Mława. 

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem