• W KINIE OD:31.01 GATUNEK:HORROR2D NAPISY
  • 1
środa, 21 lutego 2018 14:11

Za dwa miesiące CAŁA MŁAWA TAŃCZY!

Za oknem jeszcze zima, ale już zachęcamy, żeby szlifować kondycję.  5 maja rusza taneczny DISCO PARKiet. Będziemy się spotykać w każdą sobotę aż do połowy września, w godz. 17.00-21.00

wtorek, 20 lutego 2018 12:30

W gorących rytmach flamenco

W ostatni piątek tego miesiąca, mieszkańcy miasta będą mieli okazję poznać jeden z najbardziej egzotycznych tańców Europy, który łączy elementy wielu stylów i kultur. Zaskakujące, zmysłowe, pełne ekspresji i magnetyzmu flamenco zagości na scenie Państwowej Szkoły Muzycznej w Mławie już 23 lutego 2018 r. Podczas koncertu OBLICZA RYTMU artyści zaprezentują charakterystyczne dla tej formy choreografie. 

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet, chcemy zaprosić wszystkie panie, na wieczór kabaretowy z piosenkami polskiego kina przedwojennego. W programie, który zostanie zaprezentowany już 6 marca 2018 r. usłyszymy kompozycje i teksty autorstwa legend polskiej kultury: Mariana Hemara, Juliana Tuwima, Henryka Warsa czy Jerzego Petersburskiego. Te wspaniałe utwory, takie jak: „Na pierwszy znak”, „Ostatnia niedziela” czy „Sexappeal” wykona Tomasz Stockinger – aktor teatralny i filmowy, znany m.in. z filmu „Znachor” czy serialu „Klan”.

środa, 14 lutego 2018 10:25

Koncert Mławskiej Orkiestry Dętej w MDK

Koncert z okazji zakończenia karnawału wzbudził wiele pozytywnych reakcji. Wspaniały występ instrumentalistów był główną z atrakcji, ale słuchacze, szczególnie Ci najodważniejsi, mieli niepowtarzalna okazję zagrania na jednym z instrumentów, bez którego trudno wyobrazić sobie dobrze brzmiącą sekcję dętą. Wydobyć dźwięk z trąbki, to nie lada sztuka. Jak widać na załączonych zdjęciach ochotnikom nie brakowało determinacji, a choć udawało się to ze zmiennym skutkiem, to zapewne zapamiętają to jako satysfakcjonujące doświadczenie, a publiczność jako humorystyczny akcent koncertu.

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem