piątek, 21 września 2018 13:56

BAL SENIORA – bilety w sprzedaży

Informujemy, że można już kupować bilety na Mławski Bal Seniora, który odbędzie się 10 listopada 2018 r., w Domu Weselnym w Otoczni Starej. Sprzedaż odbywa się wyłącznie w kasie Miejskiego Domu Kultury w Mławie. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy seniorów z lokalnych stowarzyszeń, klubów oraz osoby niezrzeszone na emeryturze lub rencie. Impreza rozpocznie się o godz. 19.00 i potrwa do godz. 3.00 dnia następnego. W ofercie – gorące i zimne dana oraz taneczna zabawa z zespołem DUO.Cena 55 zł/os.
Już w najbliższą niedzielę (23 września) odbędzie się koncert charytatywny dla Martynki. Przybywajcie na Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mławie! Rozpoczęcie imprezy o godz. 13.00.
Wigilia świętego Andrzeja to czas organizowania różnych imprez i zabaw. W tym roku, wzorem lat ubiegłych, zapraszamy seniorów z Klubu Seniora „Milonga” i Zespołu Artystycznego „Cantare” do udziału w balu andrzejkowym, który odbędzie się 29 listopada 2018 r., w Domu Weselnym „Stodoła” przy ul. Wójtostwo 75A, o godz. 19.00. Impreza potrawa do północy. Bilety w cenie 45 zł można kupować w kasie kina Kosmos od 20 września 2018 r. Zapraszamy.
Od października rozpoczynamy kolejny cykl tanecznych spotkań z instruktor Magdaleną Faszczą. W tym roku, oprócz nauki flamenco, kursu świat tańca, który będzie obejmował szkolenie z zakresu tańców orientalnych (np. tańca brzucha), tańca irlandzkiego, bachaty i salsy, proponujemy również naukę języka hiszpańskiego dla dzieci od 7 roku życia. 
Strona 1 z 145

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem