W niedzielę, 22 lipca 2018 r. zabierzemy mławian do zaczarowanego świata piosenki romskiej.  Na estradzie w parku zagra, zaśpiewa i zatańczy olsztyńska formacja muzyczna -  Hitano.  Zespół koncertuje już od trzydziestu lat i nadal zachowuję swój niepowtarzalny styl. Wykonują muzykę folkową z różnych stron świata i wielokrotnie występowali na Międzynarodowym Festiwalu Kultury Romskiej w Ciechocinku. Teraz zagrają w Mławie. Rozpoczęcie koncertu o godz. 18.00.
poniedziałek, 16 lipca 2018 13:08

Summer City Festival 2018 - fotorelacja

Wczoraj zakończył się Summer City Festival. Na scenie zaprezentowali się artyści wykonujący różne gatunki muzyczne. Usłyszeliśmy folkowe piosenki z repertuaru takich zespołów, jak: BRATHANKI czy DIKANDA, ale również rock progresywny z partnerskiego włoskiego miasta Moscufo. Pierwszy dzień należał do lokalnych zespołów grających covery oraz własne utwory, a niedziela okazała się koncertowym rajem dla młodego pokolenia, które miało okazję usłyszeć swoich ulubionych wokalistów: Dawida Kwiatkowskiego, Ewę Farnę oraz stojący u progu kariery zespół FELIVERS. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.
Tegoroczne Dni Mławy to trzy dni dobrej zabawy i dodatkowych atrakcji. Pierwszy dzień naszego świętowania rozpoczynamy od Mławskich Premier, które startują już o godz. 18.00. W sobotę i niedzielę koncertowe emocje zagwarantuje nam SUMMER CITY FESTIVAL i występujące na nim gwiazdy m.in. Brathanki, zespół Łobuzy, Dawid Kwiatkowski i Ewa Farna. Tych mieszkańców i gości, którzy chcieliby zobaczyć, co będzie się działo się w centrum miasta, zachęcamy do odwiedzin 14 lipca o godz. 9.00. Na ulicy Chrobrego i 3 Maja odbędzie się największy jarmark w naszym mieście, a dzieci wraz z firmą NOVAGO będą świętować 589. rocznicę nadania Mławie praw miejskich w parku. Szczegółowy harmonogram poniżej.
W wtorek (10 lipca) seniorzy z Klubu „Milonga” i Zespołu Artystycznego „Cantare” wzięli udział w pikniku edukacyjnym zorganizowanym przez Miejski Dom Kultury. Na wakacyjnym spotkaniu dwóch najaktywniejszych artystycznie grup MDK, pojawili się również przedstawiciele lokalnych władz. Piknik został zorganizowany dzięki wsparciu Nadleśnictwa Dwukoły oraz innych sponsorów, m.in. firmie Mazuraqua.
Strona 1 z 137

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem