piątek, 29 maj 2020 14:42

Warsztaty fotograficzne #6 cześć I

Fotografia produktowa to temat, który z pewnością zainteresuje wiele osób. Jeżeli nie wiesz jak sfotografować przedmiot na aukcję i ukazać go tak, by był on atrakcyjny dla odbiorcy i przykuwał uwagę, to dobrze trafiłeś. Na te i wiele pytań postara się odpowiedzieć Jerzy Grzebski — fotograf i pracownik domu kultury. Zapraszamy na kolejną lekcję, ale również spacer korytarzami domu kultury i wizytę w naszej dopiero tworzącej się pracowni plastycznej, w której będzie miała zajęcia m.in. sekcja florystyczna. Przypominamy, że w każdej chwili możemy odpowiadać na kierowane przez Was pytania. Zachęcamy do komentowania filmów oraz przesyłania swoich pytań i zdjęć, oraz udostępniania ich pod postem na naszym facebookowym profilu. Miłego oglądania.

Media

piątek, 29 maj 2020 09:25

Taniec jazzowy #6

Zapraszamy przed ekrany wszystkich uczestników zajęć tańca jazzowego z naszą instruktorką Ewą Kozlakiewicz.

Media

czwartek, 28 maj 2020 16:00

Wspomnienia z Rockowań

Zaplanowana na dziś lekcja ukaże się jutro, ale nadal pozostajemy w rockowym klimacie. Dla przypomnienia organizowanego przez MDK festiwalu Rockowania, zamieszczamy archiwalny materiał promocyjny z 2015 roku prezentujący wykonawców biorących udział w konkursie zespołów amatorskich, który odbywa się nieprzerwanie od kilkunastu lat. Prezentowane fotografie przedstawiają artystów występujących na scenie MDK w latach 2008-2014 r.

Media

czwartek, 28 maj 2020 15:08

Cooltura z historią - PDK dla dzieci

Pierwszy czerwca przed nami, dlatego w tym tygodniu przypominamy analogowe gry i zabawy, które zajmowały czas dzieciom w latach 70. i 80. W krótkim filmie zamieszczonym w poście mogą zobaczyć Państwo zdjęcia zrobione przez Powiatowy Dom Kultury w 1982 r. na Festynie dziecięcym, który odbył się aż dwukrotnie – 1 czerwca i 1 września. Imprezy organizowane przez PDK cieszyły się w tych czasach dużą popularnością i odbywały się nie tylko w centrum miasta, ale również na stadionie. A co w tym czasie najchętniej bawiły się dzieci? Na topie były konkursy rysunkowe na asfalcie, zawody w workach, znane wszystkim kółko i krzyżyk, statki, klasy, skoki przez skakankę czy gumę oraz wszystkie zabawy taneczne.

Media

Strona 1 z 220

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem