poniedziałek, 14 stycznia 2019 14:57

Ferie w mieście. Zobacz ofertę mławskich instytucji

Na basenie, w kinie, muzeum i bibliotece – wszędzie tam dzieci będą mogły skorzystać z feryjnej oferty zajęć i rozrywek przygotowanej przez mławskie instytucje samorządowe. W tym roku miejskie jednostki kultury i sportu wspólnie przygotowały ofertę dla najmłodszych. W programie m.in. bezpłatna nauka pływania, rozgrywki meczowe, animacje 2D, warsztaty plastyczne i literackie. Szczegółowy harmonogram spotkań dostępny poniżej i w załączniku do pobrania.
poniedziałek, 14 stycznia 2019 11:08

Koncert Noworoczny 2019 - fotorelacja

Koncert Noworoczny to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w roku. Za każdym razem występują na nim artyści, którzy urzekają barwą i skalą swego głosu, ale również kulturą sceniczną i subtelnym humorem, który czyni ich występy wyjątkowymi.
poniedziałek, 14 stycznia 2019 10:35

Odwołane zajęcia

 Zajęcia z ceramiki i witrażu dla dorosłych oraz DIY i ceramiki dla dzieci w tym tygodniu zostają odwołane. Zajęcia zostaną odrobione w późniejszym terminie.
czwartek, 10 stycznia 2019 08:59

Koncert Noworoczny już 12 stycznia 2019 r.

Wraz z nastaniem kolejnego roku podejmujemy nie tylko nowe postanowienia i snujemy plany na przyszłość, ale zdarza się nam również pomyśleć, o tym jak chcielibyśmy spędzać czas wolny. Styczeń to miesiąc karnawałowych zabaw, a tradycją w wielu miastach są organizowane przez władze koncerty noworoczne. Nie inaczej jest również w Mławie.
Strona 1 z 161

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem