czwartek, 21 marca 2019 09:05

Najlepsi z najlepszych na scenie MDK

Wczoraj, 20 marca 2019 r. poznaliśmy nie tylko werdykt jury Powiatowego Konkursu „My też mamy talent”, ale również uczestników piątej edycji, którzy na scenie Miejskiego Domu Kultury zaprezentowali swoje artystyczne talenty. W gronie najlepszych znaleźli się wokaliści, tancerze, grupy teatralne, ale również utalentowani recytatorzy i młoda pianistka. Wybór zwycięzcy nie należał do najłatwiejszych. Jury przyznało dwa wyróżnienie i dwie pierwsze nagrody – w kategorii indywidualnej i zespołowej.
czwartek, 14 marca 2019 08:58

Już wkrótce finał piątej edycji!

W środę, 20 marca 2019 r. odbędzie się Finał Powiatowego Konkursu „My też mamy talent” organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi i Miejski Dom Kultury. W programie m.in. pokazy taneczne, instrumentalne i wokalne. Rozpoczęcie wydarzenia o godz. 10.00. Tegoroczny finał odbędzie się przy wsparciu sponsorów, którzy ufundowali nagrody dla uczestników i przeznaczyli środki na jego organizację. Wśród fundatorów są: Bud-Pol Nowoczesne Budownictwo/Technologie Energii Solarnej, AGROL Maszyny Rolnicze, MOSiR Mława, Pizzeria u Benka, ED GAZ Edward Ćwikliński, Reporter Young, Kręgielnia Planeta, Cukiernia Rosario. Patronat medialny nad imprezą objęło Radio 7. Wszystkich zainteresowanych obejrzeniem tego wyjątkowego konkursu zapraszamy do sali kina Miejskiego Domu Kultury już w przyszłą środę.
środa, 13 marca 2019 15:23

Oferta pracy

Miejski Dom Kultury ogłasza nabór na stanowisko Głównego Księgowego. Szczegóły w załączniku.
Dzień, miesiąc, rok a przy nim zapis najważniejszych spotkań, wspomnień i historii z życia jednostki. Tak może wyglądać dziennik każdego z nas, jednakże nie wszystko, jak pokazuje opowieść o divie operowej i zakochanym w niej akompaniatorze jest tylko niewinnym protokółowaniem dnia codziennego. Sytuacja wymyka się spod kontroli, gdy autorem naszego życiorysu stajemy się nie my sami a ludzie, którzy chcą dostosować nas do własnych wyobrażeń. Wczoraj publiczność zgromadzona w sali MDK mogła podziwiać na scenie nie tylko wspaniałych aktorów – Edytę Olszówkę i Piotra Polka, ale przekonać się, że niewinne zauroczenie skrywane od lat, to również obsesyjna walka prowadząca do zatracenia dwóch stron – kochającego i obiektu westchnień.
Strona 1 z 167

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem