poniedziałek, 23 lipca 2018 10:14

Rekonstrukcja widowiska historycznego „MŁAWA 1939” - spotkanie organizacyjne

Napisane przez Hanna Matecka-Wieczorek
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Trwa nabór do rekonstrukcji widowiska historycznego „Mława 1939”. W drugim tygodniu przyszłego miesiąca, 9 VIII 2018 r., o godz. 16.30 w Miejskim Domu Kultury w Mławie odbędzie się spotkanie organizacyjne.
Reżyserem widowiska jest Mariusz Tarnożek. WARSZTATY TEATRALNE dla zapisanych osób odbędą się w dniach 18 - 23 VIII 2018 r.
Rekonstrukcja widowiska historycznego odbędzie się w piątek 24 sierpnia 2018 r. tradycyjnie na południowej pierzei Starego Rynku.
Nadal zapraszamy do zapisów WSZYSTKIE CHĘTNE OSOBY niezależnie od wieku! Przypominamy jednocześnie, iż nie przyjmujemy zapisów drogą telefoniczną, a podczas zapisu w FOYER należy wypełnić oświadczenie i zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Miejski Dom Kultury.  Zapisu na udział w rekonstrukcji można będzie dokonać także podczas spotkania organizacyjnego. Osoby niepełnoletnie muszą mieć zgodę rodziców/opiekunów. Małe dzieci na czas warsztatów i spektaklu muszą być pod nadzorem rodzica/opiekuna. Osoby spoza Mławy mogą zapisać się także podczas spotkania pierwszego dnia warsztatów.
W związku z licznymi zapytaniami informujemy, iż Miejski Dom Kultury w Mławie dysponuje pewną ilością odzieży, obuwia i rekwizytów nawiązujących do tego okresu historycznego - ale jak zawsze z wielką chęcią przyjmujemy zgłoszenia osób z własnym strojem.
Wszelkich dodatkowych informacji udziela Hanna Matecka-Wieczorek, instr. ds. teatru tel. 23/654 35 85
 
Czytany 698 razy

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem