piątek, 13 kwietnia 2018 14:37

Jesteś producentem zdrowej żywności? Sprzedawaj swoje produkty w Mławie

Napisała
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

MŁAWSKA ALEJA PRZYSMAKÓW to doskonałe miejsce do prezentowania i sprzedaży swojskich wyrobów. W targu organizowanym w Parku Miejskim biorą udział wytwórcy żywności z Mławy i okolic. W tym roku rozpoczynamy sprzedaż już 5 maja, dlatego nie warto czekać z nadsyłaniem zgłoszeń. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z informacjami i formularzem zgłoszeniowym.

Jak to wygląda?

Na targ zapraszamy wyłącznie wytwórców zdrowej, swojskiej żywności, przygotowywanej na bazie naturalnych składników i według domowych receptur. W 2017 roku wystawcy oferowali m.in. sery produkowane z krowiego i koziego mleka, przetwory, miody oraz wyroby wędliniarskie. Liczymy, że w tym roku grono wystawców się powiększy, a mieszkańcy będą mogli nabyć wyroby już w pierwszą sobotę maja.

MŁAWSKA ALEJA PRZYSMAKÓW to wydarzenie cykliczne organizowane w każdą sobotę. Planowany czas realizacji w tym roku 5.05.-29.09.2018 r. Stoiska będzie można wystawiać w godz. 9.00-14.00 w Parku Miejskim, blisko wejścia od ulicy Żeromskiego. Zachęcamy do punktualnego zjawiania się na placu przed pomnikiem marszałka Józefa Piłsudskiego i wybrania sobie miejsca na rozłożenie stoiska. Tylko od Państwa zależy, gdzie się zaprezentujecie. Informacje o opłacie targowej znajdują się w załączniku. 

Formularz zgłoszeniowy można nadsyłać do 30 kwietnia 2018 r.
Czytany 567 razy

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem