• WYPOŻYCZALNIA
    STROJÓW

    Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców naszego miasta, którzy niejednokrotnie wyrażali zainteresowanie wypożyczaniem ...
  • INTERNETOWY SYSTEM
    UCZESTNIKA ZAJĘĆ

    Swobodny dostęp do wszystkich ważnych informacji. Stwórz własny profil i korzystaj z elektronicznego konta uczestnika zajęć MDK
  • ZAREKLAMUJ
    SWOJĄ FIRMĘ

    Skorzystaj z wyjątkowo atrakcyjnej techniki prezentacji. Sprawdź naszą ofertę reklamy w kinie oraz autobusach MKM
  • TWOJA PRZESTRZEŃ
    DLA ŻYCIA Z PASJĄ!

    Dołącz do fanów na naszym profilu facebook
    Bądź na bieżąco!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
grudzień,
2019
grudzień 2019
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
25 26 27 28 29 30 1 Sunday, 1 December 2019
2 Monday, 2 December 2019 3 Tuesday, 3 December 2019 4 Wednesday, 4 December 2019 5 Thursday, 5 December 2019 6 Friday, 6 December 2019 7 Saturday, 7 December 2019 8 Sunday, 8 December 2019
9 Monday, 9 December 2019 10 Tuesday, 10 December 2019 11 Wednesday, 11 December 2019 12 Thursday, 12 December 2019 13 Friday, 13 December 2019 14 Saturday, 14 December 2019 15 Sunday, 15 December 2019
16 Monday, 16 December 2019 17 Tuesday, 17 December 2019 18 Wednesday, 18 December 2019 19 Thursday, 19 December 2019 20 Friday, 20 December 2019 21 Saturday, 21 December 2019 22 Sunday, 22 December 2019
23 Monday, 23 December 2019 24 Tuesday, 24 December 2019 25 Wednesday, 25 December 2019 26 Thursday, 26 December 2019 27 Friday, 27 December 2019 28 Saturday, 28 December 2019 29 Sunday, 29 December 2019
30 Monday, 30 December 2019 31 Tuesday, 31 December 2019 1 2 3 4 5

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem