Sportowe

basen

Kryta pływalnia

Kryta pływalnia w Mławie to nowoczesny obiekt rekreacyjno-sportowy, z którego mogą korzystać nie tylko pasjonaci pływania, ale również całe rodziny, chcące aktywnie wykorzystać wolny czas. Oprócz tradycyjnego basenu, znajduje się tu basen rekreacyjny, ze sztuczną rzeką, biczami wodnymi i gejzerami. Brodzik dla dzieci, a także zjeżdżalnia o długości ponad 50 metrów. Odwiedzający mogą skorzystać także z sauny fińskiej oraz solarium.

MOSiR
ul. Mikołaja Kopernika 38
06-500 Mława
www.mosir.mlawa.pl

 

Stadion miejski

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mławie dysponuje trzema boiska do piłki nożnej, stadion na 1550 miejsc, siedzących z krytą trybuną do rozgrywania meczów piłki nożnej i zawodów lekkoatletycznych (bieżnia 100m i 400 m, skocznie do skoków w dal i wzwyż, rzutnia do pchnięcia kulą), pięć szatni z zapleczem, parkingi na 100 miejsc.

MOSiR
ul. Mikołaja Kopernika 38
06-500 Mława
www.mosir.mlawa.pl

orlik

Boisko „Orlik”

Akademia orlika to projekt realizowany przez Bank Zachodni WBK. Patronat nad przedsięwzięciem objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki, a partnerem jest Polskie Stowarzyszenie Byłych Piłkarzy z Prezesem Dariuszem Dziełanowskim na czele. Orlik w Mławie jest jednym ze stu obiektów w Polsce wybranych do II Edycji tego projektu.

MOSiR
ul. Mikołaja Kopernika 38
06-500 Mława
www.mosir.mlawa.pl

 korty

Korty tenisowe

Podobno pierwsze korty w Mławie powstały w 1935 roku. Obecnie istnieją dwa boiska do gry w tenisa ziemnego, z którym mogą korzystać zapaleni entuzjaści tej dyscypliny. Zajęcia z tenisa ziemnego odbywają się nieodpłatnie i mogą w nich uczestniczyć nie tylko dzieci i młodzież, ale także dorośli.

MOSiR
ul. Mikołaja Kopernika 38
06-500 Mława
www.mosir.mlawa.pl

skatepark

Skatepark

Miejsce z przeszkodami, gdzie spotykają się zwolennicy jazdy na desce i rolek. Specjalna nawierzchnia gwarantuje komfort jazdy i możliwości wykonywania figur na różnym sprzęcie sportowym. Z mławskiego skateparku korzystają również rowerzyści, którzy bardzo upodobali sobie tor. Skatepark jest czynny w godzinach otwarcia parku, a latem nawet do zmroku.

Park Miejski w Mławie

 

Siłownia miejska

Znajduje się przy Miejskim Ośrodku Sport i Rekreacji. Stanowi niewielką część kompleksu o powierzchni ok. 360 mkw. Tworzy ją dziewięć urządzeń przeznaczonych do ćwiczeń na świeżym powietrzu, które są wprawiane w ruch siłą ludzkich mięśni. Na sprzęcie można wykonywać ćwiczenia na różne partie ciała w zależności od potrzeb i rodzaju treningu.

MOSiR
ul. Mikołaja Kopernika 38
06-500 Mława
www.mosir.mlawa.pl

hala sportowa

Mławska Hala Sportowa

Mławska Hala Sportowa stanowi doskonałe miejsce organizowania obozów sportowych, zarówno letnich jak zimowych. Dzięki dobrej współpracy z dyrekcją Hotelu, Bursy Szkolnej i MOSiR-u zapewniamy grupom:
– bazę noclegową,
– zaplecze gastronomiczne (dostosowanie menu kulinarnego do potrzeb grup),
– boiska treningowe do piłki nożnej – murawa,
– zaplecze rekreacyjne (kryta pływalnia, sauna, solarium),
– boiska do siatkówki plażowej,
– do dyspozycji maty do judo,
– boiska ze sztuczną nawierzchnią (piłka ręczna, nożna, koszykowa) – zajęcia po treningowe: tenis stołowy, tenis ziemny,
– rozległe, leśne tereny biegowo – rowerowe o urozmaiconej strukturze
– sztuczny zbiornik wodny (zalew „Ruda”).
Inne atuty to:
– położenie Mławy przy trasie E7 (Warszawa – Gdańsk) oraz przy głównej trakcji kolejowej (dojazd PKP)
– umiejscowienie w centrum makroregionu Mazowiecko – Warmińsko – Mazurskiego (dogodny dojazd zarówno z W-wy i Radomia, jak i Elbląga, Olsztyna, Ełku)
– zaplecze hotelowe w Mławie (bursa szkolna i hotel) na 190 miejsc plus 80 miejsc w Działdowie (17 km od Mławy = 20 min. dojazd autokarem)
– hotele w bezpośrednim sąsiedztwie (do 30 km od Mławy) na kolejnych 450 miejsc noclegowych.
– szpital, pogotowie ratunkowe, policja, ochrona (stała, sprawdzona współpraca podczas organizacji imprez masowych)

Mławska Hala Sportowa
Aleje marsz. Józefa Piłusudskiego 33a
06-500 Mława

tel. 23 652 0027

 

 
pamiatki z mlawy banner

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem